Wybór lampki nocnej – jaki model wybrać?

Wybór lampki nocnej to bardzo osobiste przedsięwzięcie. To, co działa dla jednej osoby, niekoniecznie zrobi to dla innej. Na przykład, jeśli potrzebujesz oświetlenia, aby mieć jasny widok na pokój, możesz faworyzować model z regulowaną szyjką, która może być ustawiona w dowolnym kierunku. Jeśli szukasz czegoś do stworzenia nastrojowego oświetlenia w sypialni, wtedy bardziej dekoracyjny model, który zapewnia bardziej miękkie oświetlenie może być najlepszym rozwiązaniem.

 

Ale bez względu na to, jaki rodzaj lampy wybierzesz, ważne jest, aby rozważyć, jak dużo światła chcesz, a także ile światła otoczenia potrzebujesz. Jeśli siedzisz w nocy czytając, to jaśniejszy model zapewni większą pomoc niż ten z przełącznikiem ściemniacza. Ale jeśli zasypianie wymaga całkowitej ciemności, wtedy możesz chcieć czegoś mniej jasnego.

 

Inną rzeczą do rozważenia jest to, jaki rozmiar lampy chcesz siedzieć na swojej szafce nocnej. Chcesz taką, która nie jest tak mała, że może łatwo przewrócić się w nocy lub taką, która jest zbyt duża i nieporęczna, aby zająć cenne miejsce na samej szafce nocnej lub obok niej. Wysokość i waga to kolejne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej lampy dla swoich potrzeb.

Więcej na stronie: calmmy.pl