Ogrodowe nowinki

To był kolejny wspaniały dzień w ogrodzie! Wyszłam wcześnie i nigdy nie widziałam, żeby ogród wyglądał tak bujnie. Naprawdę, gołym okiem widać, że wszystko wyrasta prosto z ziemi, jest tak dużo zieleni. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej, można zauważyć, że od wczoraj wykiełkowało wiele nasion!

 

Trawa jest bardziej zielona niż kiedykolwiek wcześniej i zaczyna być wyższa. Sadzonki są jeszcze zbyt krótkie, aby je zobaczyć, ale rosną w niesamowitym tempie i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, czym się staną. Słoneczniki są już prawie tak wysokie jak ja, choć dziś wyglądają na nieco opadnięte. Rośliny kukurydzy nie urosły wcale, ale wyglądają na zdrowe. Groszek urósł wyżej i jego liście też są dłuższe. Wygląda na to, że minie jeszcze kilka dni, zanim któraś z tych roślin zacznie cokolwiek produkować; nie wszystkie są nawet bliskie kwitnienia!

 

Marchewki wypuściły nowe liście i też wydają się silne. Są posadzone już od tygodnia, więc może wkrótce zobaczymy trochę marchewek? Będziemy Was informować o ich postępach!

Więcej na: cityislife.pl