Gdzie można zakupić pojemną komodę?

Wyzwaniem związanym z posiadaniem małej sypialni jest to, że trudno jest zmieścić wszystkie swoje rzeczy w ograniczonej przestrzeni. Miałam pojemną komodę, ale zajmowała ona ogromną część mojej sypialni. Chciałam się jej pozbyć, ale nie chciałam jej wyrzucać. Postanowiłam więc rozebrać ją na części i dobre części przekazać na cele charytatywne.

Zadzwoniłem do lokalnej organizacji charytatywnej i była entuzjastyczna odpowiedź z ich strony. Powiedzieli, że przyjadą i odbiorą go w ciągu kilku godzin.

Ucieszył mnie ten pomysł, więc zacząłem wyciągać wszystko ze skrzyni i wkładać do pudełek do przechowywania. Po zrobieniu tego, zdałam sobie sprawę, że nie miałabym wystarczająco dużo miejsca na moje ubrania, nawet gdybym używała tylko dwóch szuflad z jednej strony!

Przed pośpiesznym zakupem kolejnej komody, postanowiłam zmierzyć przedziały szuflad z każdej strony. Każda komora miała 45 cali długości. To więcej niż standardowe 36 cali!

Szybko włożyłem jedną z moich koszul do jednej z szuflad i oto, że pasowała idealnie! Teraz, kiedy wiedziałam, gdzie mogę kupić komodę z dużymi szufladami, musiałam tylko zadzwonić do Ikei i kupić dwie dodatkowe szuflady.

Więcej jest na rockethome.pl