Jak ubierać się w stylu Grunge?

Grunge to styl mody, który miesza elementy z ruchu punk rocka z lat 70-tych, w tym karczemny, często celowo brudny wygląd, z elementami mody mainstreamowej. Chodzi o to, aby ubierać się tak, jakbyś nie dbał o swój wygląd. Nie oznacza to, że nie możesz wyglądać ładnie, ale że powinieneś wziąć to na luz i nosić ubrania, które są wygodne i swobodne.

Grunge nie jest dla biznesmena czy profesjonalnej kobiety. Są dla zwykłych ludzi – ludzi, którzy po prostu chcą się zrelaksować i być sobą. Grunge’owe stroje wyglądają dobrze na ludziach o różnych kształtach i rozmiarach, co sprawia, że jest to styl łatwy do wyciągnięcia, jeśli chcesz wyjść poza swoją zwykłą grupę społeczną – może nawet sprawić, że łatwiej podejść do Ciebie na imprezie, jeśli masz tendencję do bycia bardziej poważną lub powściągliwą.

Grunge jest również świetnym wyborem dla artystów lub muzyków, którzy nie mają zbyt wiele pieniędzy – możesz nosić jakiekolwiek ubrania, które masz w swojej szafie i dodać kilka niedrogich akcesoriów. Kawałek sznurka na szyi to świetny naszyjnik; użycie agrafek wraz ze zwykłą broszką sprawia, że wygląda to tak, jakbyś poświęcił czas na zadbanie o swój wygląd; farbowanie starych dżinsów i koszulek dodaje do tego klimatu.

Więcej na: howwear.pl