Linda Evangelista – czy znasz tą modelkę?

Linda Evangelista to jedna z najbardziej znanych i wyjątkowych modelek z lat 80. i 90. Pojawiała się w wielu topowych magazynach, w tym Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Cosmopolitan i nie tylko. Kariera Lindy w świecie mody rozpoczęła się, gdy została odkryta przez agenta podczas pracy w restauracji McDonald’s w jej rodzinnym mieście Montrealu w Kanadzie. Stała się międzynarodową supermodelką.

Być może pamiętacie, że pod koniec lat 90-tych była krótko żonata z aktorem/reżyserem/pisarzem Roberto Cavalli. W wywiadzie dla CNN Linda powiedziała, że “bycie kurą domową było nudne… nie jestem stworzona do bycia tylko kurą domową”.

Po umawianiu się z kilkoma mężczyznami i zerwaniu z większością z nich, ostatecznie poślubiła amerykańskiego potentata medialnego Barry’ego Dillera w 2000 roku. Para ogłosiła swoje rozstanie po dziesięciu miesiącach małżeństwa.

Linda jest obecnie zaręczona z kolekcjonerem sztuki Francois-Henri Pinault. Linda regularnie pojawia się w kolumnach plotkarskich ze względu na swoje życie miłosne, a także zamiłowanie do operacji plastycznych. Wiele osób zarzuca jej, że wygląda za bardzo jak lalka Barbie – cały nos, usta i kości policzkowe!

Więcej na prettyfe.pl