Claudia Schiffer – czy znasz tą modelkę?

Claudia Schiffer – niemiecka modelka i aktorka, która zdobyła sławę w latach 90. To supermodelka, której nie trzeba przedstawiać. Jest wiele osób z jej czasów, które do dziś znane są ze swoich nazwisk, ale czy znacie to nazwisko?

 

Schiffer urodziła się 25 sierpnia 1970 roku dla Gudrun i Heinza Schiffera w Rheinbergu w Nadrenii Północnej-Westfalii. Została odkryta w klubie nocnym w wieku 16 lat. Jej pierwsze godne uwagi kampanie były dla dżinsów Guess i bielizny Calvin Klein. Została uznana przez magazyn “People” za jedną z 50 najpiękniejszych osób na świecie.

 

Znalazła się na 1. miejscu listy “100 Hottest Hotties” VH1, a także na 97. miejscu wśród 100 najseksowniejszych gwiazd wszech czasów według “Men’s Health”. Według magazynu “Maxim” była jedną z 12 najlepiej ocenianych modelek wszech czasów. Została jedną z twarzy kosmetyków i perfum Estée Lauder po tym, jak w 2003 roku z tego stanowiska ustąpiła Elizabeth Taylor. W rzeczywistości jest jedną z najlepiej opłacanych modelek na świecie z rocznymi zarobkami ponad 6 milionów dolarów od 2002 roku.

Więcej na: wyjatkowystyl.pl