Nissan – dowiedz się więcej o tych samochodach!

Nissan to bvardzo popularna marka uwielbiana przez wielu! Dowiedz się więcej o tych wspaniałych samochodach, aby sprawdzić, czy byłby to ten dla Ciebie!

Historia: Nissan został założony w 1933 roku przez Kenjiro Den. Zaczęło się od warsztatu samochodowego w Tokio w Japonii. Pierwszy samochód, który wyprodukował Nissan, nosił nazwę DAT. Postanowili skupić się na sprzedaży ciężarówek i autobusów. W latach 60-tych Nissan zaczął sprzedawać samochody w Ameryce. W 1979 roku Nissan połączył się z inną firmą o nazwie Renault. W 1997 roku nawiązali współpracę z Ford Motor Company i stworzyli nową firmę o nazwie Alliance.

Nissan ma wiele różnych modeli samochodów, ciężarówek i SUV-ów. Oto kilka z ich najbardziej popularnych modeli:

NV200 – Jest to van stworzony do użytku komercyjnego, takiego jak taksówka lub usługa dostawcza. Może pomieścić do siedmiu osób i ma dużo miejsca na ładunek. Jest również bardzo łatwy w prowadzeniu, dzięki czemu jest świetny dla nowych kierowców lub każdego, kto nie chce prowadzić skomplikowanego samochodu. Dostaje około 34 MPG (mil na galon), co jest dość średnie dla małego samochodu, ale nie jest super przyjazny dla środowiska w porównaniu z innymi vanami lub ciężarówkami. NV200 kosztuje od 17,000 do 22,000 dolarów w zależności od funkcji i opcji wybranych.

Więcej na: tuningster.pl