Mleko roślinne do kawy

Źródło treści: https://javacoffee.pl/

Mleko roślinne do kawy, to produkt, który wprowadziliśmy do naszej oferty po to, aby ulubioną kawę mleczną mogły pić także osoby stosujące dietę wegańską czy zmagające się z nietolerancją laktozy. Mleko, a w zasadzie napój roślinny, pozwala zabielić kawę, stworzyć na niej apetyczną piankę i nadać jej nieco bardziej kremowej konsystencji, jednocześnie nie zabijając przy tym naturalnego profilu sensorycznego naparu. Jakie mleka roślinne proponujemy?

Z czego można zrobić mleko roślinne do kawy?

Mleko roślinne do kawy może zostać wyprodukowane m.in. z owsa, grochu, kokosa, migdałów, soi, orzechów laskowych czy ryżu. Które jest najlepsze? Tak naprawdę, oceny smaku napoju roślinnego należy dokonać samodzielnie, najlepiej w połączeniu z ulubioną kawą. Z tego względu w JAVA Coffee dajemy naszym klientom możliwość zamówienia zestawu testowego mlek roślinnych do kawy. Dbamy również o ich różnorodność i niezawodną jakość, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz napoje wyłącznie tych producentów, którzy mogą pochwalić się naturalnymi składami swoich wyrobów – brakiem konserwantów czy innych sztucznych dodatków. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze napoju, który powinien dobrze smakować z Twoją kawą – napisz do nas, a chętnie podpowiemy, który wariant może się sprawdzić. Co warto wiedzieć natomiast o naszych najlepiej sprzedających się napojach roślinnych?

Napój z grochu jako alternatywa dla półtłustego mleka krowiego

Dostępny w naszym sklepie napój na bazie żółtego grochu marki SPROUD w smaku najbardziej przypomina półtłuste mleko krowie. Jest ono dostępne w wariancie bez cukru oraz w opcji słodzonej zdrowym syropem z agawy. Można dostać je również w wersji smakowej, na przykład waniliowej. Napój świetnie się pieni i idealnie smakuje w różnych kawach mlecznych. Można połączyć go między innymi z naszymi kawami do espresso czy dripa.