Lakier hybrydowy brokatowy

Źródło: https://www.sunflower.com.pl/

Jaki lakier hybrydowy brokatowy będzie najlepszy?

Do jednych z najciekawszych brokatowych lakierów hybrydowych należy oferowana przez nas seria GELAQ. Produkty te łączą w sobie trwałość żeli UV z błyskawicznym schnięciem w lampie UV, co trwa zaledwie 2 minuty. Lakiery GELAQ nie odpryskują oraz idealnie przywierają do płytki paznokcia, nadając mu połysku i eleganckiego wyglądu. Na uwagę zasługują wyjątkowo piękne odcienie brokatowe, które występują w kilkudziesięciu modnych wariantach kolorystycznych. Aplikacja może się odbywać bezpośrednio na naturalną płytkę paznokcia, a także do zdobienia paznokci sztucznych lub wzmacnianych praktycznie dowolnym preparatem.

Sunflower GELAQ Satin Cat Eye

Sunflower GELAQ Satin Cat Eye to lakiery wyróżniające się pięknymi, satynowymi odcieniami w czterech wariantach kolorystycznych. Hybrydy z tej serii nie są całkowicie brokatowe – ozdoba ta pełni w lakierze funkcję subtelnego dodatku. Produkty te zostały stworzone przede wszystkim z myślą o użytkowniczkach, które chcą zawrzeć w swoim wyglądzie elementy tajemniczości i elegancji. Oferowane przez nas lakiery GELAQ Satin Cat Eye pozwalają na uzyskanie wyjątkowo atrakcyjnej stylizacji. Ich struktura bazuje na kolorowych drobinkach, które na płytce paznokcia tworzą unikalne i hipnotyzujące wzory.

Sunflower GELAQ Satin Silky Cat Eye

W naszym sklepie internetowym oferujemy też lakiery hybrydowe GELAQ Satin Silky Cat Eye. Ich cechą charakterystyczną jest wyjątkowy efekt odbicia światła, który w połączeniu ze specyficznymi właściwościami zapewnia niepowtarzalną stylizację paznokcia. Lakiery z tej serii możesz stosować zarówno standardową metodą malowania paznokci, jak i magnetycznie. W delikatnym świetle zapewniają subtelny wygląd, a w silniejszym stają się odblaskowe. Niektóre z nich posiadają też efekt Glow In The Dark, dzięki któremu świecą w ciemności. Hybrydy GELAQ Satin Silky Cat Eye również nie są w pełni brokatowe. Ze względu na dostępność kilku elektryzujących odcieni mieniących się piękną satyną za pomocą tych lakierów możesz przygotować dowolną stylizację – zarówno klasyczną, jak i nowoczesną.