Rabatki kwiatowe – jak o nie zadbać?

Istnieje wiele sposobów na uatrakcyjnienie rabaty kwiatowej. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu lub pieniędzy, możesz stworzyć ładny efekt używając kwiatów, które kwitną przez cały rok. Rośliny te będą dobrze wyglądać z każdym schematem kolorystycznym i będą idealnym dodatkiem do Twojego przedniego podwórka.

– Na przykład wiecznie zielone azalie ładnie zadomowią się w rogu ogrodu lub na dnie skalniaka.

– Możesz również posadzić lawendę. Wygląda ona świetnie w towarzystwie wszystkich rodzajów kwiatów. Jej zapach jest bardzo przyjemny i przyciąga pszczoły i motyle.

Rabaty kwiatowe są wspaniałym dodatkiem do naszego domu. Mamy podwórko wypełnione roślinami i kwiatami, które sprawiają, że nasz dom wygląda tak ładnie i gościnnie. Ale problem polega na tym, że nie mamy zbyt wiele czasu, aby się nimi zająć. Sprawdzamy je codziennie, ale nie mamy wystarczająco dużo czasu, aby je podlewać lub przycinać ich długie gałęzie. Teraz zastanawiamy się nad zatrudnieniem ogrodnika, który zajmie się nimi za nas. Czasami ciężko jest nam znaleźć dobrego ogrodnika, który jest rzetelny i nie przepłaca. Czy możecie kogoś polecić?

Więcej na: slowdom.pl