MKS Sambor

MISTRZOSTWA OKRĘGU POMORSKIEGO MŁODZIKÓW W LA

2014-09-01 17:41:00

W sobotę 30.08.2014 roku odbyły się Mitrzostwa Okręgu Młodzików w lekkiej atletyce. Zawodnicy Sambora zdobyli 5 medali w tym 1 złoty, 2 srebrne i 2 brązowe. Złoty medalista to Kacper Pepliński  w biegu na 110 m ppł. Srebrne medale zdobyli : Tomasz Chamski w skoku w wzwyż oraz Kacper Pepliński. Brązowe medale zdobyli: Wojciech Langowski - rzut dyskiem - 37,62m - Rekord Życiowy i Maria Deptulska - skok wwzwyż - 150cm. Pozostałe wynik młodzików: Michał Lewandowski - 1000m - 3;06,40, Jagoda Fierka - 100m - 14,21 i w skoku w dal 4,02m, Dawid Tereszko w rzucie dyskiem - 33,27m., a Szymon Marquardt  24,46m., Hanna Chamska  - skok w zwyż - 145cm. Startujący juniorzy uzyskali dobre wyniki - Karol Ważny - 185 cm w wzyż, Patryk Baran starując w 3 konkurencjach uzyskał bardzo dobre wyniki : tyczka - 360cm, 110m ppł. 14,66s., dysk - 37,94m, Monika Ciapka kula - 10,22m , dysk - 38,59m., Daria Kapinos i Paulina Kaletha w skopku wzwyz - 150 cm, a 145 w skoku w wzwyz uzyskała Magda Malecka. Za 2 tygodnie kwalifikacje do Mistrzostw Polski młodzików, odbędą sie one w Toruniu - zyczymy powodzenia.